Dyskuje poczytacie sobie niżej

Dyskusja:


Niezłe, ale ciekawe co wy sądzicie?
Pięknie. Każda ucieczka przed prawdą zabija. Super.
Slava Rassii!!
Zobacz ten film w YouTube:
Prof na początku mówił o tym, że każdy wie o tym, że pijąc bez przerwy 2 tyg piwo, to człowiek umrze. Raczej wątpliwe. Znałem jednego który tak miesiąc bez trzeżwienia potrafił pijąc niemal bez przewry. Czasami się zdrzemnął, coś przegryzł i dalej pił. Żyje nadal i jak wpada w ciąg to powtarza się wszystko.
komunizm - zbrodniczy system wprowadzany pzrez bandyte a inne bratnie kraje ....:)
Najcięższą samobójczą bronią człowieka jest własna głupota.
Każda skrajność jest zła. Czasem trzeba się napić.
Poważna sprawa!
A,T , Ukraine

1:49:31 węglowodorowe. Węglowodany to inaczej cukry.
12:28
.Upijanie się czy odurzanie narkotykami, innymi substancjami to grzech. Ci którzy tak robią nie odziedziczą królestwa Bożego - 1 list apostoła Pawła do Koryntian 6:9-11, list do Galacjan 5:19-21. Ludzie się odurzają ponieważ są nieszczęśliwi a nieszczęśliwi są tak na prawdę ponieważ nie znają Zbawiciela, nie mają nadziei, a więc odczuwają bezsens, beznadzieję bo tylko u Zbawiciela jest pokój ducha, ukojenie ____ Google : Pan Jezus nie zamienił wody w alkohol ____ Google : zasadzka na ludzi fałszywe banknoty blogspot
Dobry materiał, w środku trochę propagandy rosyjskiej ale co do samego działania alkoholu na człowieka i społeczeństwo wszystko się zgadza. :)
Porównanie zachowania nawalonych dwunożnych klonów do zachowania dzikich zwierząt, to bardzo poważne nadużycie. Świadczy to o totalnym braku wiedzy na temat świata Zwierząt. Mam nadzieję, że reszta będzie bardziej logiczna i wiarygodna.
Polecam wszystkim informacja czytelnie podana bez zbędnej filozofii . 
Polecam świetny materiał .
Dla tych którzy jeszcze nie widzieli. Wykład dzieli się na 3 części. Pierwsza indoktrynacja trzeźwości i negacja alkoholu /jestem po odwyku na otwartym/ zupełnie nie trafiona choć ma największą wartość naukową. Indoktrynacja Związku radzieckiego. I totalna papka merytoryczna.
drożdże to grzyby. i jeśli facet tego niewie to jaki z niego profesor!!!
ciekawe, ze szczyptą humoru, oczywiście nie medialne,
bo komu zależy na tym, żeby ludzie byli wolni i szczęśliwi :),
a raczej - wielu zależy na tym, żeby się nigdy nie uwolnili, a przy tym wydawali sporo kasy.. najlepiej do końca życia... jak długo by ono nie trwało
Podobało się wam?, http://www.dworekstaropolski.com.pl/ może zerknij tu?

Dane:
ALKOHOL-BROŃ MASOWEJ ZAGŁADY.Powinien znać każdy! - TYTUŁ
m s - CZAS
270 - OCENA
53747 - OGLĄDALNOŚĆ
WASZA OCENA: