Dyskuje poczytacie sobie niżej

Dyskusja:


Niezłe, ale ciekawe co wy sądzicie?
wszystko hamerykańske jest najlepsze i pierwsze na Świecie. Wiecie ?
oczywiście za wojny najlepszy thomson w wietnamie m16  w afganistanie też amerykańska broń TFU jebać amerykanów
Wojna... taa..... Bóg stworzył świat bez wojen i agresji przemocy itp wzrast z wynalezieniem pierwszych broni białej powstała chęć zabijania i bronienia swego terytorium potem powstawały wojny plemion( w czasach starożytnych ) po 1.2 wojny światowe, Człowiek jest istotą niezrozumiałą do końca nikt nie wie co w nim siedzi ale to tylko moje zdanie :D. Tak na poważnie dobrze że wynaleziono bron palną przynajmniej można wygrać zawody snajperskie albo zrobić kwalifikacje na dana broń i isć na zawodowego potem na snajpera a z reszta kto wie to wie :D
AK-47 Najlepszy i koniec
Ten na prawo w 36:10 ma Blue Laminate!Tak wiem, jestem uzależniony.
W innym filmiku słyszałem żę, sthurm gewere wszedł na wyposażenie armi niemieckiej po zmianie nazwy karabinu, poniewaz hitler dalej uważał że, nie jest on potrzebny do niczego.
Gatling wymyślił koło rowerowe? No kurwa wiedziałem że, to jakiś geniusz musiał wymyślić, bo nie ma lepszej konstrukcji, jedynie materiały można już tylko udoskonalić.
MG+24 pociski na sekundę=1 trup z 24 dziurami

29:11 Zliczył ktos podbródki tego gościa? ;D
ak-47 to zajebista bron byla jest i bedzie
Same zalety tego thompsona, szkoda że nie wspomnieli o wadze (w porównaniu do znakomitego MP40) i podatności na zabrudzenia/zacięcia oraz kosztach produkcji.   
36:57 to SA vz.58 czechoslowacki. Nie AK 47.
Nie noooo, o Glauberycie nie wspomnieli a jakimś tam MP-7 (ironia)... :D
No fajnie, GAU-8, Vulcan, Minigun itp., ale co z Gsz-6-30 (6000 strzałów na minutę), Gsh-6-23 (10000 strzałów na minutę, porównajcie sobie z Vulcanem)? Albo pepesza (Ppsh-41)? W dodatku co to znaczy "był zbyt dobry"? Śmierdzi propagandą USA na kilometry. W M14 wady pokazują jako plusy. Dodatkowo nikt nie wspomniał o MiG-27 (miał działko Gsz-30-6 i 4000 kg podczepianego ładunku). Nikt nie wspomniał o Su-25, czy myśliwcach radzieckich, najlepszych na świecie (jak nie wierzycie, to poczytajcie trochę SPECYFIKACJI, a nie portali lotniczych, które są pod dyktando NATO). Jedyne samoloty, to te USA. Niestety żyjemy w czasach, w których telewizje naukowe stoją po stronie USA, nie są bezstronne. Jeśli chcecie mieć prawdziwe oblicze tych broni, czytajcie specyfikacje oraz relacje żołnierzy z frontu.
Prawdziwa broń która rządziła w 20 wieku, rządzi w 21 i będzie rządzić w 22 wieku to 35:38 ! Kałasznikov ! Żadny karabin nie jest w stanie się z nim równać, tego karabinu choćbyś chciał to nie zatniesz. Chwała ci 7.62xx39mm <3 Terrorist of Kałasznikov <3 !!!! AK-47 rządziło, rządzi i będzie rządzić na całym świecie! Stary dobry AK-47 i M16/M4 może się schować... AK-47 chwała 7.62x39mm <3 AK-47 !!!!!!!!!!!!!!!!!
ten gość nie trzyma bara tylko jego polską wersję wz.28
Zajebisty realizm, tłumik nie wycisza strzału do zera tylko z +/150 do +/ 110 decybeli
Michael Kalashnikov? dobrze słyszałem?
Pan Pająk
Tak ty
tak
Podobało się wam?, beton towarowy lublin może zerknij tu?

Dane:
Historia oręża - Broń szybkostrzelna - TYTUŁ
44m 26s - CZAS
343 - OCENA
135175 - OGLĄDALNOŚĆ
WASZA OCENA: