Dyskuje poczytacie sobie niżej

Dyskusja:


Niezłe, ale ciekawe co wy sądzicie?
Wojny są sprawiedliwe. Co komu szkodzi wojna?
- Dr Kościoła -  Augustyn
Nietoperki miały sporą aprobatę dowództwa:)
Jednak jak któryś wleciał do samochodu jakiegoś wyższego d-cy (Marschall, Patton) i wybuchł; plan spalił na panewce.
no i szkoda, że po akcji nie da się odzyskać nietoperzy i użyć ich drugi raz. :)
Ciekawe jak już wtedy by była taka dziwna moda i np: spryskano by ogród Hitlera hormonem, który by zmienił jego płeć, jak by ta akcja okazała się skuteczna, to trochę by to namieszało w historii... :)
Jak widziałem te dwa koła to skojarzyło mi się to z tym kołem generała greviousa z epizodu 3-go. Taka aluzja.
fajny program. co do końcówki, co jest dziwnego w broni atomowej? bo to że jest nastraszliwsza to niewątplie, ale dziwna?
OTO DOKUMENT KTORY UKAZUJE ZE JANKeSI I ALIANCI TO IDIOCI i DURNIE
30:00 Normalnie AGM-114 Hellfire! :D
Szkoda, że po wojnie amerykanie tak szybko i tak głupio porzucili niektóre z tych projektów. Gdyby w Wietnamie mieli Hellfire'y przymocowane do predatorów, pewnie zupełnie inaczej by to wyglądało.
Najdziwniejsza broń brytoli? Polscy lotnicy mieli wielokrotnie wyższą skuteczność od brytyjczyków i niższe straty, po wojnie w zamian za ich obronę wielka brytania oddała polskę ZSRR i nie miała zamiaru osądzać zbrodni wojennych stalina. Ciekawe z tymi nietoperzami skuteczność dowiedziona... symulacją po tylu latach ani jednego zdjęcia. No i ten sterowany samolot wyrzutni dla skoczka brak żeby sie nie zabił przy wyskakiwaniu z pędzącej maszyny człowiek to jednak mięso armatnie jeżeli chodzi o imperium. Ciekawą bronią jest też gwarancja niepodległości Ukrainy gwarantowana przez wiele państw UK, USA w zamian za pozbycie sie broni nuklearnej, rach ciach i taka broń papierowa sprawia, ze straty są wieksze bo państwo któremu sie gwarantuje czeka na pomoc w ramach gwarancji kótra nigdy do skutku ma nie dojść.
Zakrzewski masz świętą rację!
Podobało się wam?, tak czy nie? może zerknij tu?

Dane:
II WŚ. Najdziwniejsza broń II wojny światowej. - TYTUŁ
43m 55s - CZAS
170 - OCENA
190889 - OGLĄDALNOŚĆ
WASZA OCENA: