Dyskuje poczytacie sobie niżej

Dyskusja:


Niezłe, ale ciekawe co wy sądzicie?
Broń jest urządzeniem jak każde inne. To, że może zabić to nie znaczy, że do tego tylko służy. Nóż kuchenny jest bardziej śmiercionośny bo nie zacina się i nie wymaga amunicji. To argument absolutny kończący dyskusję. Broń odebrana jest po to, żeby lud nie miał nic do powiedzenia na rządy w kraju tyle. Kto tego nie rozumie ma zdałnienie cyryjne.
Jebać lewaków. Zamknij mordę i nie pierdol głupot. PO-wski idiota jeden z drugim. Czerwone, systemowe szmaty. Po za tym lewaku pieprzony nigdy broni w łapie nie miałeś i nie będziesz miał bo zbyt wielka pizda gejowska z ciebie tak jak i twój zasrany towarzysz więc się nie wypowiadaj. Nawet opisać części broni nie umiesz. Nabój do komory byś dupą do przodu włożył znawco spod bazaru.
beznadziejny odcinek
Co do filmu, Panowie, bzdury opowiadacie. To prawda, że w USA jest największy problem z ilością ofiar użycia broni palnej, ale w sąsiedniej Kanadzie ludzie mają 4 razy więcej broni tam ofiar niemal nie ma wcale, co więcej, w USA Obama wprowadza od 10 lat nazizm, czyli "państwo opiekuńcze"  (socjal-demokrację) taki sam, jak już mamy w III RP i także dostęp do broni jest wycofywany, w planach niebawem do zera. Więc nie posiadanie broni powoduje problem ze śmiercią, to kwestia niezwykle złożona i nie ma żadnej zależności między posiadaniem broni a problemem śmierci w wyniku postrzału.  
Oj wiadomo, że żydzi boją się, że Polacy się jeszcze by spróbowali podnieść z ucisku komunistyczego III RP, więc im zabronili posiadać broni. W zamian ci zbrodniarze żydobolszewiccy wprowadzili 3 lata temu ustawę pozwalającą strzelać niemieckim czy ukraińskim służbom do Polek w widocznej ciąży i dzieciom pon. 13 roku życia bez ostrzeżenia i bez konsekwencji. Zwykłe żydo-nazistowskie bandziory.
Hm... zabójstwa od broni palnej poważnym problemem, a ile jest napaści z maczetami w samym KRAKOWIE? To też jest problem co za różnica za pomocą czego ktoś chce Ci zrobić krzywdę? Osoba niebojąca się prawa nie ma również problemu z zakupem broni, a podejrzewam, że nawet osoba tym niezainteresowana wie jak ja zdobyć choćby z miejskich legend. Nie rozumiem dlaczego broń palna miałaby być nielegalna a inne zabawki do zabijania już tak. Z chęcią wysłucham wytłumaczenia.
Po co im broń ?
A po co panu broda - więc zakażmy noszenia bród ...
Samyang 14mm? :)
Mam pozwolenie na broń w Polsce i stwierdzam, że absolutnie nie macie pojęcia o czym mówicie. Wygadujecie głupoty o broni palnej, prawie w Polsce i w USA. Jak się o czymś robi wideo to warto się chociaż zapoznać z faktami.
Bandyta i tak JUŻ ma broń palną do swojej dyspozycji bez żadnego zezwolenia/pozwolenia. Policja może mu ją skonfiskować i dostanie 1 rok ale on sobie zaraz załatwi kolejną i tak w kółko. Przykład z życia wzięty, więc raczej się to polskie prawo co jest teraz niezbyt sprawdza drodzy rodacy :(
Za to zwykły cywil może bez zezwolenia jedynie przestarzałe czarnoprochowce kupić i to prawie 2 razy drożej niż współczesny pistolet/rewolwer... 
P.S ale bzdur w tym filmie jest
w prawym dolnym rogu lezy swiezo scieta konapia indyjska :)
Boszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz ale bzdur w ciagu 7,5min
6:15 - aha, czyli tylko rasiści chcą mieć broń palną? czyli tylko nożownicy chcą mieć noże? tylko podpalacze chcą mieć zapałki?
A resztę tych waszych "argumentów" wsadźcie sobie gdzieś. I tyle mam do powiedzenia.
Dobra, dzisiaj zachciało mi się was pojechać, więc zaczynam (i ch*j mnie obchodzi,że to było 2 miechy temu):
0:09 - za dużo loda robiliście, czy co?
1:11 -maszynowy? ja bym bardziej twierdził że automatyczny, ew. szturmowy, jeżeli mówimy o AR15
1:46 "struktura do broni"? widzę pełna profeska
2:35 to ja bym chciał, żebyś udowodnił po co ci buty, po co ci telewizor, zapałki, noże, itd, itp Fajny pomysł? A na końcu będziesz udowadniał swojej kochanej władzy, po co masz żyć, bo to wszystko zabrzmiało, jakbyś ten absurd w prawie popierał....
3:22 - "wszystkie te drugie poprawki" Druga Poprawka była i jest jedna, i mówi o wolności i prawie do samoobrony... a zatem kwestionując ją, podważasz prawo do wolności i obrony człowieka, czyli jeszcze bardziej się staczacie
3:40 -no i co? chcieli grzecznie coś zamówić, czyż nie? więc co to za problem?
4:03 tylko się nie zesraj z tego podniecenia
5:50 a ty jestes tak bardzo w ch*j oświecony, i będziesz nam tłumaczył? myślisz, że ci ludzie by żyli, gdyby nie było broni palnej? przeciwnie, byłoby tylko gorzej, bo ludzie mordowali by się maczetami i nożami,zresztą już to robią (ok. 5 razy więcej osób ginie od broni białej niż od palnej w USA), a zresztą nie chce mi sie teraz tego wszystkiego pisać
Boże, ale ten Karol to baran.
Ojjj Panowie z LS spłycacie życie i wyciągacie tak samo płytkie wnioski...
Pierwszy raz Was oglądam i przyznam, że mnie zainspirowaliście, bo okazało się, że nie trzeba się znać na poruszanych tematach, ani mieć czegoś mądrego do powiedzenia, żeby mieć wysoką oglądalność i uprawiać opiniotwórczą publicystykę. Szczerze gratuluję.
Karol robi kurwe z logiki, te Twoje wywody to jakies wymysly, jesli nie to podaj dane i zrodla. Moze zrobcie odcinek o broni w Szwajcarii? 
Ten odcinek to nie jest lekko stroniczy tylko zupełnie i mija się z prawdą. 
Co za bzdury... Bulshit, bullshit !!!!!!

Panowie pieprzycie coraz więcej bzdur !!!!!!
Podobało się wam?, http://www.pedzle.com/p edzle do makijazu może zerknij tu?

Dane:
Karabiny domowej roboty - LS #944 - TYTUŁ
7m 38s - CZAS
2355 - OCENA
74178 - OGLĄDALNOŚĆ
WASZA OCENA: