Dyskuje poczytacie sobie niżej

Dyskusja:


Niezłe, سعر الذهب في العالم?
ok. 1 pytanie - jeśli ktoś obgryza paznokcie jest na dzień dobry skazany na niekorzystny wynik badań ?
co za kraj...
sorry za moj Polski i znaki interpunkcyjne ja juz dlugo w PL nie mieszkam
i potwierdzenie bycia dobrym niewolnikiem to twoj wladca (państwo) ci pozwoli ale moze zabrac kiedy chce bron powinna byc dostepna wszystkim niekaranym bez zezwolenia pod waronkiem ze strzela sie na terenie prywatnym a selekcja naturalna zrobi swoje szkoda was niewolnicy ide postrzelac
JEŚLI DLA CIEBIE TO JEST ŁATWE I FAJNE TO JESTEŚ CHYBA ŻOŁNIERZEM I LUBISZ WYKONYWAĆ CIĄGŁE POLECENIA... 

DLA ZDECYDOWANEJ WIĘKSZOŚCI PROBLEMEM TUTAJ JEST:
- CZAS KTÓREGO JEST W DZISIEJSZYCH CZASACH KAŻDEMU ZA MAŁO
- PIENIĄDZE... MYŚLISZ ŻE KAŻDEGO STAĆ NA KUPNO BRONI??? A CO DOPIERO NA WIELOKROTNE WYDATKI ADMINISTRACYJNE OCZYWIŚCIE, KTÓRE PRZEWYŻSZAJĄ JEJ WARTOŚĆ KILKUKROTNIE?
- I BADANIA WŚRÓD SĄSIADÓW... CZŁOWIEKU MY ŻYJEMY W POLSCE!!!
JA MIESZKAM NA WSI I MIMO ZE MÓWI SIĘ IŻ NA WSI TO KAŻDY SIĘ ZNA TAK NIE JEST MIMO ŻE MIESZKAM TUTAJ OD DZIECKA... A NA DRUGIM KOŃCU WSI LUDZIE PIERDOLĄ ŻE SIEDZIAŁEM ZA DRAGI JAK NIGDY NIE SIEDZIAŁEM ZA NIC HEHEE ;P 
PS. PRZYPOMNIEĆ CI JESZCZE MODLITWĘ POLAKA?

WIEC NIE GADAJ ŻE JEST ŁATWO, BO ALBO MASZ WTYKI, ALBO JESTEŚ PASJONATEM I STĄD TA WYTRWAŁOŚĆ, BO INNI MOŻE CHCĄ CZEGOŚ INNEGO, ALBO REKLAMUJESZ STRZELNICE... ZA TO POJĘCIA NIE MASZ O REALIACH NORMALNYCH LUDZI KTÓRYMI NIE KIERUJE JEDYNIE CHĘĆ CIĄGŁEGO STRZELANIA I POŚWIĘCANIA TEMU CAŁEGO WOLNEGO CZASU KTÓREGO MAJĄ NIE ZA WIELE.

PROBLEMEM DLA WIĘKSZOŚCI BĘDZIE W TYM PORONIONYM KRAJU BEZPRAWIA WSPIERANEGO PRAWNIE, SAMO PODJĘCIE DECYZJI O DŁUGOŚCI OKRESU I PRESJI WGLĄDU W JEGO ŻYCIE ODNOŚNIE PODIĘCIA SIĘ TEGO ZADANIA ŻE 99% ZREZYGNUJE I TO JEST ZAMIERZENIEM TEGO ŻE BEZPRAWNEGO DZIAŁANIA NASZEGO RZĄDU. 

PS. PRAWO DZIAŁAJĄCE NA SZKODĘ OBYWATELA JEST BEZPRAWIEM!
- OSTATNIO ZNÓW PADLIŚMY OFIARĄ TEGO ŻE BEZPRAWIA WSPIERANEGO PRAWEM W USTAWIE GÓWNIANEJ NR 1066. ALE TO SI JESZCZE NAKRĘCI NA OPINIĘ PUBLICZNĄ WRAZ Z KILKOMA INNYMI CIEKAWOSTKAMI Z WIELKIEGO ŚWIATA POLITYKI A RACZEJ PRAWNIE UZNANEJ ORGANIZACJI PRZESTĘPCZEJ ;)
POZDRAWIAM.
Jestem przekonany jednak te procedury po drodze mogą zrobić z normalnego człowieka wariata... 12 miesięcy na takie coś? ten czas chyba jest po to by znaleźć coś na delikwenta by tej broni nie mógł posiadać bo z tego co wiem policja wcale nie musi wydać pozytywnej opinii w tym temacie, mimo że wszystko jest ok.
ZKS HUTNIK NAJLEPSZA STRZELNICA! ;3
wszędzie poznam tor 50m
Kolega mówi tu o pozwoleniu na broń sportową, a widać że to już droga przez mękę. Pozwolenie na broń na własny użytek czy tez do obrony miru domowego w tym chorym kraju jest nie do zdobycia.
haha rok czasu  zeby mieć pistolecik w domu  w tej Polsce to was pogieło .
U mnie w Teksasie  wchodze do sklepu pokazuje że jestem pełnoletni i kupuję co chcę . a broń trzymam w szafce nocnej
Czy jeżeli mam pozwolenie w Polsce to mogę bron zabrać np przy wyjeździe na stałe za granice czy wpierw mieć tam jakieś zaświadczenia i wtedy mogę ją zabrać z polski ?
Tak czy siak dobrze strzelasz bo starasz się nie zrywać spustu. Ja mam 15 lat i chodzę na strzelnice w Pleszewie, Wielkopolskie. Njanowocześniejsza w Europie :) Może słyszałeś? Należy do Bractwa Kurkowego.
Aż tyle ?! 
Załamka, kupuję łuk...
Świetny tutorial! Sam właśnie przymierzam się do zajęcia się strzelectwem w Warszawie. Myślę, że dzięki temu filmowi w ciągu miesiąca powinienem rozpocząć całą procedurę :)

Dzięki!
Jak Polak najprościej może uzyskać pozwolenie na broń palną? Wyjechać do Stanów i otrzymać tameczne obywatelstwo. Trudne, ale i tak prostsze od smarowania łap tym wszystkim naszym policyjnym mafiozom...
Dwa istotne argumenty przeciwko posiadaniu broni palnej w Polszy (wychodek dla UE) :) Po pierwsze jeśli już zdobędziemy upragnioną "licencję na zabijanie" to nasza kolekcja kałaszy trzymanych pod łóżkiem ;) podlega rejestracji. W praktyce oznacza to że w przypadku klęski/stany wyjątkowego/wojny, czyli sytuacji SHTF broń jest konfiskowana/mamy bezwzględny obowiązek ją zdać. Absurd - jak wybuchnie wojna, ci którzy posiadają broń palną, stracą ją, zostanie zarekwirowana na potrzeby wojska/służb. Po drugie: cóż z tego że potrafię strzelać z trzech Glocków jednocześnie, Kałasznikowa obsługując nogą, skoro nie tylko ŻADEN z moich sąsiadów nie ma pojęcia o broni palnej, ale w promieniu kilku kilometrów nie ma nikogo kto kto oprócz mnie potrafiłby strzelać. I co? Samotna akcja w stylu Rambo? Jako posiadacz broni palnej jestem pierwszym do odstrzału dla regularnych oddziałów wojska. W Polsce, ze względu na panującą nędzę i bajzel ustrojowy, ze względu na zerową kulturę strzelecką posiadanie broni palnej to absurd, o ile nie jesteśmy wojskowymi oczywiście.
Chcesz być bezpieczny w Polsce lub chciałbyś mieć dla sportu broń?
1. weź ze sobą 10 tysięcy złotych na pierdyliard treningów,testów,pierdyliard jakiś  śmiesznych członków strzeleckich O.o?
2. Miej 10 lat na wszystkie treningi,starze itp itd

Więc powodzenia

Welcome Poland
no tak ale dochodzi jeszcze koszt samej broni tak ? ;-;
czy na to pozwolenie mógł bym posiadać karabin wyborowy np remington 700 jedną z jego wersji ?
Wolny człowiek idzie do sklepu i kupuje broń. Niewolnik musi prosić swojego Pana o pozwolenie
jak przyjdą ruskie to bedziemy z proc strzelac do kapcapów taka faza hehe
Podobało się wam?, tak czy nie? może zerknij tu?

Dane:
Pozwolenie na broń do celów sportowych - jak je uzyskać, krok po kroku - TYTUŁ
7m 55s - CZAS
665 - OCENA
88651 - OGLĄDALNOŚĆ
WASZA OCENA: